Menu
Your Cart

Syrop z pędów sosny

Syrop z pędów sosny
Nowość
Syrop z pędów sosny

Syrop z pędów sosny

Syrop sosnowy jest produktem w pełni naturalnym, który zawiera mnóstwo składników odżywczych, a co za tym idzie wykazuje dużą wartość zdrowotną. Stosowany przez cały rok w roli substancji prozdrowotnej, wzmacnia organizm, przeciwdziałając rozwojowi chorób, takich jak przeziębienia, czy zakażenia górnych dróg oddechowych.

To nie jedyne jego zalety; wpływa on w sposób korzystny na kości, a także na apetyt. Warto zatem podawać go niejadkom, u których syrop wzmaga apetyt, a także rekonwalescentom powracającym do zdrowia i nabierającym sił. Warto zaznaczyć, iż syrop ten wykazuje też właściwości uspokajające.


Dzięki zawartości naturalnych olejków z sosny ma właściwości wykrztuśne, działa todkażająco i bakteriobójczo, dlatego nazywany jest naturalnym antybiotykiem. Zawiera też duże ilości witaminy Csoli mineralnych, flawonoidów, węglowodanów i goryczy, które wpływają korzystnie na zdrowie i dobre samopoczucie - poprawiają odporność, dodają energii, a także działają przeciwzapalnie, przeciwutleniająco, kojąco oraz rozkurczająco.


Skład: 60% wyciąg z pędów sosny,cukier

Długość przydatności soku: około 4 miesiące, po otwarciu 30 dni  przechowując w lodówce.

Sok występuje w szklanej butelce 250ml.

Zdrowe Soki tylko u Nas:)

Zapraszamy

10,00zł
Bez podatku: 10,00zł

Dostępne opcje