Menu
Your Cart

Sok 100% marchew

Sok 100% marchew
Sok 100% marchew
Sok 100% marchew
Sok 100% marchew
Nowość
Sok 100% marchew
Sok 100% marchew
Sok 100% marchew
Sok 100% marchew
Sok 100% marchew

SOK 100% MARCHEW

Energetyczny, pomarańczowy kolor musi oznaczać coś dobrego!

I w istocie, soczyste, chrupiące marchewki to wspaniałe, niezwykle wdzięczne warzywa, które poza pysznym, słodkim smakiem oferują o wiele, wiele więcej.

Właśnie dlatego warto codziennie raczyć się szklaneczką wyjątkowego, naturalnego soku z marchwi, który – choć nie chrupie tak kusząco – dostarcza takich samych wartości, co marchewki prosto z pola!


Sok 100% marchew jest jak zachód słońca zaklęty w szklance. Uwiedzie wspaniałą barwą, i oczaruje słodziutkim, wyśmienitym smakiem. Ale na tym się nie kończą jego zalety! W tych znanych, uwielbianych, jakże popularnych warzywach kryją się wartości, które niejednego mogą zadziwić.

  • Marchew jest niezwykle bogatym źródłem antyoksydantów, które odgrywają kluczową rolę w ochronie organizmu przed wieloma schorzeniami,

wywoływanymi zarówno nieprawidłowym funkcjonowaniem narządów, jak i wpływem czynników zewnętrznych, w tym także chorobami nowotworowymi.

  • Jest bogatym źródłem witaminy A, odpowiedzialnej za zatrzymanie przedwczesnych objawów starzenia się skóry oraz… dobry wzrok!
  • Marchew posiada bardzo wiele innych witamin, w tym C, E, K i B6 oraz minerałów, szczególnie wapnia, potasu, fosforu, żelaza, sodu i magnezu,

niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Taka prosta, a jakże cenna marchewka!

Doskonale smakuje we wszystkich postaciach, ale to właśnie świeży 100% sok z marchwi można popijać niespiesznie w każdych okolicznościach.

Słodki, pyszny, szalenie zdrowy… jest po prostu doskonały!


Skład: 100% sok z  marchwi.

Długość przydatności soku: około 4 miesiące, po otwarciu 14 dni w temperaturze pokojowej, 30 dni w lodówce.

25,00zł
Bez podatku: 25,00zł

Dostępne opcje