Menu
Your Cart

Sok z aronii

Sok z aronii
Sok z aronii
Sok z aronii
Nowość
Sok z aronii
Sok z aronii
Sok z aronii
Sok z aronii

SOK ARONIA 100%

Znana i ceniona od wieków aronia to wyjątkowy owoc, który…. wyjątkowo rzadko pojawia się na stołach. Zdecydowanie trzeba to zmienić!

Naturalny 100% sok z aronii to prawdziwy „superfood”, dzięki któremu można w prosty – i jakże smaczny – sposób podbudować swoje zdrowie. 


Sok 100% aronia zachwyci smakiem, lekko cierpkim, ale wyjątkowo orzeźwiającym, a do tego z każdym łykiem dostarczy organizmowi mnóstwo dobra!

Dlaczego warto rozsmakować się w tłoczonym soku z aronii?

  • Aronia zawiera ogromną ilość przeciwutleniaczy, które walczą z wolnymi rodnikami. Dzięki temu zapobiega wielu chorobom cywilizacyjnym, w tym nowotworom, a także przedwczesnemu starzeniu się skóry.
  • Chroni przed infekcjami wirusowymi, grzybiczymi i bakteryjnymi dzięki dużej zawartość witaminy P.
  • Aronia zawiera duże ilości witamin z grupy B, a także witaminę C i E, które doskonale oddziałują zarówno na zdrowie, jak i skórę, a także wiele mikro- i makroelementów, m.in. żelazo, jod czy wapń, które odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie wielu układów oraz wzrost i regenerację komórek.
  • Korzystnie wpływa na układ trawienny, pozytywnie działając na trzustkę i żołądek oraz na układ nerwowy, przeciwdziałając schorzeniom neurologicznym.
  • Aronia wzmacnia odporność i poprawia wzrok.

Świeży 100% sok aroniowy to solidna porcja zdrowia, po którą warto sięgaćcodziennie. Idealnie komponuje się ze słodkimi deserami lub wymieszany z herbatą. Każdy sposób jest dobry, by wzbogacić swój organizm o to, co najlepsze w naturze!


Nasze gospodarstwo położone jest na wschodzie Polski, na Południowym Podlasiu. Pośród dziewiczej przyrody, w pobliżu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, rosną nasze sady Podlaskie słońce, czyste nadbużańskie powietrze, wciąż dzika przyroda Polski wschodniej, sprawiają, że nasze owoce są naturalne, nieskażone cywilizacją.

Skład: Sok z aronii 100%

Długość przydatności soku: około 4 miesiące, po otwarciu 14 dni przechowywany w temperaturze pokojowej, 30 dni przechowywany w lodówce.

Sok występuje w woreczku typu bag in box z kranikiem, zapakowany w karton kolorowy lub biały.28,00zł
Bez podatku: 28,00zł

Dostępne opcje