Menu
Your Cart

Soki kiszone

To prawdziwa kopalnia cennych i wartościowych składników odżywczych. Naturalny sok kiszony ma bardzo pozytywny wpływ na organizm, a jego regularnie spożywane prowadzi do poprawy sprawności fizycznej oraz umysłowej. Wynika to w dużej mierze ze sposobu jego produkcji. Zachodzi wtedy bowiem proces fermentacji, który zamienia zawarte w komórkach roślinnych cukry proste w kwas mlekowy. Spróbuj już dziś!

Naturalny sok 100%

Wskazane jest spożywanie warzyw w każdej formie, tak więc warto urozmaicić swoją dietę w różnorodne i smaczne produkty, takie jak te oferowane przez Sokarnię Podlaską. Proponowane przez nas wyroby nie zawierają sztucznych polepszaczy smaku i aromatu ani innych konserwantów oraz cukru. Zawierają za to ogromną dawkę witamin! To doskonały dodatek każdej zbilansowanej diety. Nie zapomnij spróbować naszego kiszonego, burakowego bestsellera! Poznaj jego prozdrowotne właściwości - burak doskonale oczyszcza organizm z toksyn, wspiera proces odbudowy flory bakteryjnej jelit, a także stanowi cenne źródło błonnika i żelaza.

Model: kiszony_burak
SOK KISZONY BURAK (CZOSNEK, ZIELE ANGIELSKIE, LIŚĆ LAUROWY, PIEPRZ CZARNY)Kiszone oznacza zdrowe!A jeśli jeszcze kiszeniu podda się odpowiednie warzywa – można się spodziewać prawdziwej bomby!Taki właśnie będzie sok z kiszonego buraka, zachwycający swoim smakiem, a przede wszystkim wybitnie działają..
22,00zł Bez podatku:22,00zł
Model: Sok z kiszonego ogórka, rzodkiewki i buraka
KISZONY OGÓREK, RZODKIEWKA, BURAKKażdy wie, że proces kiszenia dodaje warzywom wyjątkowych właściwości.Soki, które się z nich wytwarzają, są prawdziwą skarbnicą witamin i minerałów. A do tego wyśmienicie smakują, gaszą pragnienie i dodają energii.Sok z kiszonych ogórków, rzodkiewek i buraków to..
24,00zł Bez podatku:24,00zł
Model: kiszony_seler
SOK KISZONY SELER (CZOSNEK, ZIELE ANGIELSKIE, LIŚĆ LAUROWY, PIEPRZ CZARNY)Kto by pomyślał, że w poczciwym selerze drzemie taki potencjał!Jego naturalna, surowa wersja posiada mnóstwo właściwości prozdrowotnych, a jeśli białą, dorodną bulwę podda się kiszeniu… to już może oznaczać tylko jedno: prawdz..
20,00zł Bez podatku:20,00zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)